logo7.gif

Zadzwoń: (+48) 506949004

Przyjęcia weselne

Zespół Saport Band zapewnia całościową oprawę muzyczno-konferansjerską przyjęcia weselnego. Wszystkie kwestie dotyczące prowadzenia imprezy ustalane są indywidualnie według preferencji Klienta

(dotyczy to m.in. formy oczepin, ewentualnych podziękowań dla Rodziców Państwa Młodych, przeprowadzenia dodatkowych form integracji dla Gości).

Oprawa muzyczna uroczystości weselnej obejmuje występ, podzielony na ok. 45 minutowe sety taneczne (ok. 10 utworów), częstotliwością dostosowane do ilości i rozkładu godzinowego zaplanowanych posiłków oraz ewentualnych atrakcji dodatkowych. W trakcie przerw odtwarzana jest muzyka w tle. Istnieje możliwość odtworzenia muzyki dostarczonej na nośnikach typu pendrive.

Bazujemy na muzyce rozrywkowej od lat 70-tych, aż po współczesne. Repertuar dostosowywany jest na bieżąco do atmosfery panującej na parkiecie.

Na specjalnie życzenie istnieje możliwość poszerzenia repertuaru o ulubione utwory Klienta. Utwory te mogą zostać także odtworzone z nośników dostarczonych podczas imprezy.